گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

انتشار: ۱۴۰۰/۹/۲۰

بــمناسبت سالروز میلاد حضـرت زینـب سلام الله علیها و گرامیداشت روز پرستار ریاست بیمارستان حضرت امیر المومنین (ع)طی پیامی این روز را به پرستاران و کادر درمان تبریک گفتند.
متن پیام بدین شرح است :در روز پرستــار، یـاد همـه پرستارانے که خالصانه و عاشقانه بر بالــین بیماران ما ایستادند و جانشان را در راه سلامتے و بهبودے عزیزانمان فدا کردند، گرامے می‌داریـم. روزهاے سخت کرونایــے به پایان نزدیک می‌شود، اما یاد شما و فداکارے هاے شما عزیـــزان و همچنین شــهداے مدافـــع ســلامت و شــهدای مدافع حریم کبریایی زینب کبری(سلام الله علیها) پرستــار کربــلا  تـا ابــد در دل ملت ما زنده خواهد ماند.
دکتر محمود کبیری
ریاست بیمارستان

همچنین  مدیریت بیمارستان حضرت امیر المومنین (ع)طی پیامے این روز را به پرستاران و کادر درمان تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است :"هنر مراقبت، نگهدارے و پـرستــارے موهبـتے است از سوے خداونـد که آن را در روح مردان و زنان شایستهہ به ودیعـہ گذاشتہ است.پـرستـــارے نه یک تخصص و نه یک شغل،بلکه هنـــرے است متعالے که در آن هنرمند،آلام بیمــار را مرهــم می نهــد و زخم های جسم و روح بیمـــار را التیـام می بخشد.
بی شک نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب (س) بزرگ بانوی صحنه کربلا،به نام روز پرستار تقارن فرخنده ای برای قدردانے از این قشر پر تلاش و فداکار است که اندیشه ای جز بازگشت ســلامتــے بیماران و حضور آنان در کانون گرم خانواده ندارنـد.از این جهت بر خـود لازم می دانم، سالـروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران و پرسنل زحمت کش و مدافعان سلامت تبریک و تهنیت عرض کرده و موفقیت های روز افزون را مسألت دارم.

دکتر عبدالحسین نیک پور
مدیر بیمارستان