پیام تبریک ریاست محترم بیمارستان به مناسبت سال جدید

انتشار: ۱۴۰۰/۱/۱

 به گزارش روابط عمومی متن پیام تبریک دکتر کبیری ریاست محترم  بیمارستان بدین شرح است
بسم الله الرحمن الرحیم 
بهار بار دیگر با رنگ و عطری آمیخته به تازگی و مهربانی ،بر زمین چهره گشود و سالی دیگر ،از راه رسید.
عید سعید و باستانی نوروز را به نوبه خود،به همه ی ایرانیان شریف و به ویژه همکاران خود در مجموعه  بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) و خانواده های شما عزیزان ،صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم.
امیدوارم اکنون که خداوند منان،توفیق تجربه بهاری دیگر را بر ما ارزانی داشته ،برکت این بهار،میهمان یکایک دل ها باشد و تقدیری فرخنده ،در روز های سال۱۴۰۰ برای ایرانیان رقم بخورد.
از همکاران خود دربیمارستان و جامعه ی پزشکی قدردانی میکنم که سال ۱۳۹۹ را با تمام فراز و نشیب ها با موفقیت پشت سر نهادند و  برگ های زرین دیگری بر دفتر پر افتخار این مجموعه افزودند.
از شما همکاران محترم میخواهم که در سال پیش رو نیز با ذکر "بسم الله الرحمن الرحیم" و پیشواز شیرین ترین شیوه ی خدمت که همانا خدمت به جان و سلامت بشر است رفته و در این راه ،از هیچ کوششی فرو گذار نباشید و با اتکال به یاری پروردگار ،در سال ۱۴۰۰ نیز برای ارتقاع سلامت شهرمان ،تمام توان خود را در طبق اخلاص می نهیم.
از خداوند ایزد و رحمان می خواهم که به برکت دعای "یا مقلب القلوب والابصار "قلب ها و دیدگانمان،حیاتی نو بیابند و به مصداق "یا محول الحول والاحوال"،روزگاری نیک بر ما مقدر شود.
دکتر محمودکبیری 
ریاست بیمارستان